Home / Nieuws / Eerste uitvoering Grensmaasopera verrassend en ontroerend

Eerste uitvoering Grensmaasopera verrassend en ontroerend

Een uitverkochte voorstelling en veel positieve reacties, waarbij telkens dezelfde woorden werden gebezigd: verrassend en ontroerend.

Dat waren zaterdag 13 mei rond middernacht de belangrijkste conclusies na de allereerste uitvoering van de landschapsopera De Grensmaas vertelt op de werklocatie van Consortium Grensmaas in Itteren.

Hoogtepunten van de uitvoering waren het optreden van fanfare Sint Cornelius die een indrukwekkende en ontroerende muzikale groet bracht aan het dorp Herbricht, de liefdesdans van twee kranen, de trompetsolo op een van de zwenkbanden van het voordepot en het muziekstuk dat op- en in combinatie met het geluid van de grindinstallatie werd gepresenteerd.

De kraanmachinisten van Consortium Grensmaas die de kranendans uitvoerden, ontpopten zich als ware artiesten. Zwaaiend in de deuropening van hun cabine namen ze het klaterend applaus van het publiek in ontvangst.

Onderstaand enkele beelden van de eerste uitvoering van de Grensmaasopera

grensmaasopera
grensmaasopera
grensmaasopera

Top